Webinář: představení programů Modernizačního fondu

Již ve čtvrtek 3.června od 13:00 do 15:30 proběhne zajímavý webinář zaměřený na představení prvních tří programů Modernizačního fondu: HEAT, ENERG ETS a především RES+. Program webináře je koncipován hodně prakticky tak, aby z něj měly užitek především instalační a developerské firmy. 

Během webináře budou představeny tři programy Modernizačního fondu: HEAT, ENERG ETS a především RES+. Účastníci získají také podrobné informace o pravidlech výběrových řízení pro města a podnikatele, možnostech přípravy projektů metodou „design, build and performance“, financování metodou EPC a přehled připravovaných výzev. Podrobný program naleznete zde.

Webinář se koná za spolupráce s Ministerstvem životního prostředí, Státním fondem životního prostředí a partnerskými společnostmi Komory obnovitelných zdrojů a je určen pro zástupce firem sdružených v členských asociacích Komory OZE a partnery Komory OZE.

Akce proběhne na platformě MS Teams. Účast je po registraci pro členy CAFT bezplatná. Pokud nejste členem, více o členství se dozvíte zde.

2021-05-26T15:38:47+00:00 26.Kvě, 2021|