Kariéra 2020-02-07T13:40:22+00:00

Cech akumulace a fovotoltaiky hledá posilu do dynamického týmu

Cech akumulace a fotovoltaiky (CAFT) sdružuje desítky podnikatelů, firem a dalších organizací zabývajících se výrobou, prodejem a montáží fotovoltaických systémů. Jako oborová asociace stojíme u zrodu nové, čisté energetiky Česka. Společně s našimi členy pokrýváme nejméně 80 % trhu malých a středních fotovoltaických instalací. Prosazujeme podmínky, které usnadní domácnostem a firmám pořízení vlastní elektrárny, která jim bude vyrábět čistou a levnou elektřinu. Jsme odborným partnerem orgánům státní správy i místních samospráv, energetickým společnostem a dalším institucím.

Pro zajištění hladkého chodu naší práce hledáme pracovníka/-ci, který/-á  bude mít na starosti administrativu spojenou s členy sdružení, provozem kanceláře a pomůže s organizací akcí či přípravou dokumentů.

Náplň práce:

  • Komunikace se členy sdružení
  • Organizační podpora jednání a přípravy dokumentů pro vedení

Nástup možný ihned

Rozsah práce: přibližně 10-15 hodin týdně (flexibilní rozložení práce dle osobních možností)

Místo práce: Brno nebo Praha, většinou práce z domu

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Příjemné vystupování a schopnost komunikace
  • Znalost práce na počítači (výborná znalost práce s textovým a tabulkovým editorem, internet)
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zodpovědnost a osobní nasazení
  • Ochotu zhruba jednou měsíčně se účastnit pracovní schůzky v Praze
  • Alespoň základní povědomí o obnovitelných zdrojích
  • Znalost angličtiny výhodou

Nabízíme:

  • Inspirativní prostředí a zajímavou práci v dynamickém kolektivu přední české asociace
  • Hodinovou odměnu podle domluvy (Dohoda o provedení práce nebo fakturace)
  • Úhradu komunikačních a případných cestovních nákladů

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních zkušeností a znalostí posílejte prosím nejpozději 19. února elektronicky na adresu martin.mikeska@komoraoze.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „posila“.

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou pozváni k pohovorům, které proběhnou v týdnu od 24. února.

Další informace poskytne

Martin Mikeska

tel: +420 603 780 670

mail: martin.mikeska@komoraoze.cz