Kariéra 2022-06-07T19:08:51+00:00

Cech akumulace a fotovoltaiky hledá PR posilu týmu

Hledáme do našeho týmu novou posilu, která se bude podílet na vytváření mediálního obrazu fotovoltaického sektoru a CAFT v médiích.

Cech akumulace a fotovoltaiky (CAFT) sdružuje desítky podnikatelů, firem a dalších organizací zabývajících se montáží fotovoltaických systémů a výrobou či prodejem jednotlivých součástí. Jako oborová asociace stojíme u zrodu nové, čisté energetiky Česka. Společně s našimi členy pokrýváme nejméně 80 % trhu malých a středních fotovoltaických instalací. Prosazujeme podmínky, které usnadní domácnostem a firmám pořízení vlastní elektrárny, která jim bude vyrábět obnovitelnou a levnou elektřinu. Jsme odborným partnerem orgánům státní správy i místních samospráv, energetickým společnostem a dalším institucím.

Náplň práce:

  • Mediální podpora práce CAFT, vytváření mediálního obrazu CAFT v médiích (požadujeme proaktivní přístup)
  • Spolupráce při přípravě textů a v komunikaci s novináři v ČR
  • Sociální média Facebook a LinkedIn: pravidelný obsah + placené kampaně

Požadujeme:

  • Dobrá znalost českého jazyka a samostatná příprava textů
  • Příjemné vystupování a schopnost komunikace
  • Znalost práce na počítači (textový a tabulkový editor, internet)
  • Alespoň základní zkušenosti se sociálními sítěmi
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zodpovědnost a osobní nasazení
  • I jen základní zkušenosti se spoluprací s novináři a povědomí o obnovitelných zdrojích jsou výhodou

Nabízíme:

  • Inspirativní prostředí a zajímavou práci v dynamickém kolektivu přední české asociace
  • Hodinovou odměnu podle domluvy (Dohoda o provedení práce nebo fakturace)

Rozsah práce: přibližně 10 až 20 hodin týdně (částečně flexibilní rozložení práce)

Místo práce: preferujeme Prahu či Brno, práce z domova

Nástup možný ihned

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních zkušeností a znalostí posílejte prosím nejpozději 20. června elektronicky na adresu svedova@caft.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „PR posila“.

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou pozváni k pohovorům.