Seznam zakládajících členů v abecedním pořadí

Conergy Česká Republika s.r.o.
Conergy je od roku 1998 dodavatelem řešení slunečních elektráren a poskytovatelem souvisejících služeb. S německou centrálou a pobočkami v několika zemích je silným partnerem pro projekty po celém světě.


Frankensolar CZ s.r.o.
Frankensolar CZ s.r.o. je pobočkou německé společnosti Frankensolar GmbH Nürnberg která se zaměřuje již od roku 1990 na velkoobchodní prodej fotovoltaických panelů, měničů, montážního systému a dalšího příslušenství pro fotovoltaické elektrárny.


FRONIUS Česká republika s.r.o.
Společnost Fronius se od roku 1992 zabývá solární elektronikou a vyvinula inovativní systémy střídačů. Fronius vytváří nová řešení pro monitorování a ovládání energie.


GS Energy Europe Distribution s.r.o.
Firma podnikající ve fotovoltaice


IBC SOLAR s.r.o.
IBC SOLAR je ve světovém měřítku vedoucím specialistou v oblasti fotovoltaiky, tedy kompletních řešení pro výrobu elektřiny ze slunečního záření. Firma, která byla založena v roce 1982, pokrývá kompletní spektrum činností od projektování až po předávání solárních elektráren na klíč. IBC SOLAR je považována za jednoho z průkopníků oboru solární energie.


Industria AC a.s.
Naše činnost spočívá hlavně v energetice, VN VVN zařízeních a také jedna z činností je fotovoltaika.
Realizovali jsme FVE pro CZ banky i zahraniční společnosti.


Krannich Solar s.r.o.
Krannich Solar patří mezi přední evropské dodavatele FV systémů. Zajišťujeme kompletní dodávky komponentů: solární panely, střídače, montážní systémy, monitoring. Poskytujeme poradenství, zajišťujeme logistiku, máme sklady v ČR.


M-TECH SOLAR s.r.o.
Společnost M-TECH SOLAR s.r.o. se zabývá kompletní dodávkou fotovoltaických systémů v České republice. Je oficiálním distributorem panelů Kyocera a měničů Fronius. Na trhu působíme od roku 2006 (původně společnost M-tech s.r.o.).


OZE Solar s.r.o.
Firma podnikající ve fotovoltaice


Silektro s.r.o.
Společnost Silektro s.r.o. se dlouhodobě specializuje na komplexní řešení, dodávky a související služby v oblasti záložních a fotovoltaických zdrojů elektrické energie a tepelných čerpadel. Jako obchodně inženýrská společnost si zakládá na ověřené kvalitě a dlouhodobé spolehlivosti dodávaných zařízení.


SolarCo, s.r.o.
Firma podnikající ve fotovoltaice


SOLARENVI a.s.
Dodáváme na klíč fotovoltaické elektrárny, hybridní (gridfree) elektrárny s akumulátory, ostrovní systémy pro místa bez přístupu k síti a ohřev vody fotovoltaickými panely. Pro naše zákazníky řešíme vždy technickou i administrativní stránku investice.


SOLARINVEST – GREEN ENERGY, s.r.o.
Jsme společnost působící na Českém trhu od roku 2008.  Máme 35 let zkušeností se Sluncem a mezi naše hlavní domeny patří Fotovoltaika na střechách, vyspělé akumulační průmylové systémy, regulační a optimalizační řešení na klíč, hybridní a backup systémy s akumulací elektřiny pro rodinné domy  a elektromobilita. Dodáváme také řešení tepelných čerpadel a chlazení. Jsme distributory značek FRONIUS, PANASONIC, HUAWEI a regulačních jednotek IRIDON.


SolarStar Czech s.r.o.
Jsme společnost, která se zabývá realizacemi kvalitních fotovoltaických elektráren na klíč na střechy domů a hal již od roku 2008 a nově řešíme s klienty kompletní snížení energetické náročnosti domů (rekuperace vzduchu, tepelná čerpadla)


Soleg s.r.o.
Soleg s.r.o. působí v české republice od roku 2008 jako specializovaný velkoobchod s technologiemi pro fotovoltaické elektrárny. Na český trh dodáváme kvalitní produkty předních světových výrobců.


SOLLARIS s.r.o.
Specializujeme se na výstavbu střešních fotovoltaických elektráren, ale také na servisy velkých megawattových parků, kde poskytujeme komplexní péči. Od roku 2007 jsme postavili 700 fotovoltaických elektráren na rodinných domech po celé ČR.


SPEG, SP Energy Group s.r.o.
Firma podnikající ve fotovoltaice


SUNLUX s.r.o.
Společnost specializovaná na komplexní návrh a dodávku střešních FV instalací pro průmysl, administrativu a státní správu. Specializované služby poradenství, auditu a optimalizace běžících fotovoltaických instalací.


Světlosoft s.r.o.
Firma Světlosoft s.r.o. se dlouhodobě zabývá projekty, realizací a programováním řídicích systémů v budovách a drobné energetice.
Od roku 2009 byla rozšířena činnost firmy o projekty a realizace střešních fotovoltaických systémů, také se zaměřením na soběstačné systémy.


VELVAC s.r.o.
Firma podnikající ve fotovoltaice

Seznam řádných členů v abecedním pořadí

Amarela&Maraska s.r.o.


DALU s.r.o.

Společnost DALU dodává komplexní energetická řešení. Řídicím systémem propojujeme fotovoltaický či jiný systém výroby elektřiny z OZE, bateriový storage s kogenerační jednotkou, tepelné čerpadlo, termický systém a zemní zásobník tepla. Budujeme dlouhodobá partnerství, protože jsme si vědomi toho, jak důležitý je následný servis a podpora námi realizovaného řešení.

i4wifi a.s.

Společnost i4wifi a.s. je oficiálním distributorem značky GWL Power a fotovoltaickým systémům (OffGrid a GridFree) se věnuje od roku 2009. Hlavním zaměřením jsou především GridFree systémy s rychlou návratností investice bez potřeby využívání dotačních programů. Zároveň je distributorem LiFePO4 článků, které jsou aktuálně nejvhodnějším řešením pro ostrovní a hybridní fotovoltaické elektrárny.
Pořádá pravidelná školení Certifikovaný poradce pro fotovoltaiku a další mezinárodní technická školení a semináře. Od roku 2006 společnost proškolila více než 5600 techniků českých i zahraničních firem. Jejími obchodními partnery jsou zejména instalační firmy, které se zaměřují na domácí a další střešní instalace.


SOLSOL s.r.o.

SOLSOL s.r.o. je velkoobchodním distribučním partnerem Tajwanské společnosti AUO BenQ v regionu střední a východní Evropy. AUO BenQ vyrábí vysoce účinné mono a polykrystalické fotovoltaické moduly v České republice a Tajwanu.


SOLARITY s.r.o.

Solarity je distributor a velkoobchodní prodejce fotovoltaických systémů. Nabízíme kompletní sortiment on-grid a off-grid řešení včetně panelů, střídačů, montážních systémů a příslušenství FV profesionálům v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.


Sun Pi s.r.o.

Jsme jihočeská rodinná společnost se sídlem v Písku. Již od roku 2008 se zabýváme výstavbou fotovoltaických elektráren.